Executive Board

Jasmine Trinh

Regent

...

Justin Duong

Regent

...

Raj Intwala

Scribe

...

Khoi Nguyen

Treasurer

...

Claire Ko

Corresponding Secretary

...

Nate Atkinson

Marshal

...

Eta Class

Brittany Hsu

Computer Science
Class of 2020

...

Ingrid Spielbauer

Civil Engineering
Class of 2020

...

Mabel Chen

Chemical Engineering
Class of 2020

...

Tao Lu

Materials Engineering
Class of 2020

...

Theta Class

Brandon Vu

Mechanical Engineering
Class of 2019

...

Christopher Wang

Mechanical Engineering
Class of 2020

...

Evelyn Gao

Linguistics and Computer Science
Class of 2020

...

Jacob Ng

Materials Engineering
Class of 2020

...

Justin Duong

Civil Engineering
Class of 2020
Regent

...

Nick Mak

Computer Science and Engineering
Class of 2020

...

Iota Class

Brittany Ham

Chemical Engineering
Class of 2021

...

Jasmine Trinh

Bioengineering
Class of 2021
Regent

...

Joseph Kim

Computer Science
Class of 2020

...

Joyce Li

Materials Engineering & Fine Arts
Class of 2021

...

Julia Wang

Computer Science and Engineering
Class of 2021

...

Konnor Rainville

Aerospace Engineering
Class of 2021

...

Kyle Okazaki

Mechanical Engineering
Class of 2020

...

Michael Gee

Computer Science
Class of 2020

...

Saman Hashemipour

Computer Science
Class of 2019
Project Manager

...

Silviu Andronescu

Chemical Engineering
Class of 2021

...

Stella Huang

Mathematics of Computation
Class of 2020

...

Zachary Prong

Computer Science
Class of 2019

...

Kappa Class

Audrey Pham

Computer Science
Class of 2020

...

Christian Yu

Electrical Engineering
Class of 2020

...

Claire Ko

Chemical Engineering
Class of 2021
Corresponding Secretary

...

Daniel Lin

Chemistry/Materials Science
Class of 2020

...

Jon Chon

Computer Science
Class of 2020

...

Kevin Chen

Electrical Engineering
Class of 2020

...

Khoi Nguyen

Computer Science
Class of 2021
Treasurer

...

Raj Intwala

Mechanical Engineering
Class of 2021
Scribe

...

Sonny Huynh

Computer Science
Class of 2021

...

Subhodh Madala

Computer Science
Class of 2020

...

Vince Wu

Computer Science
Class of 2020
Academic Chair

...

Lambda Class

Billy Chen

Materials Engineering
Class of 2022
Brotherhood Chair

...

Dai An Jiang

Bioengineering
Class of 2022

...

Darren Ait Kaci Azzou

Electrical Engineering
Class of 2021
Service Chair

...

David Cho

Electrical Engineering
Class of 2020
PFC Chair

...

Eric Chen

Computer Science
Class of 2020

...

Eric Zhang

Mathematics of Computation
Class of 2020
Fundraising Chair

...

Kevin Yi

Computer Science
Class of 2020

...

Melody Tang

Bioengineering
Class of 2022
Service Chair

...

Nate Atkinson

Computer Engineering
Class of 2021
Marshal

...

Ryan Dai

Mechanical Engineering
Class of 2021

...

Sei Chang

Computer Science and Engineering
Class of 2022
Professional Development Chair

...

Mu Class

Angela Shiu

Bioengineering
Class of 2021

...

Christine Jung

Bioengineering
Class of 2022

...

Christy Yee

Computer Science
Class of 2022

...

Sarah Jade Hakim

Chemical Engineering
Class of 2022

...

Kenneth Tjhan

Chemical Engineering
Class of 2022
Historian

...

Michelle Yang

Civil Engineering
Class of 2022

...

Paul Vu

Computer Science
Class of 2022

...

Thy Tran

Mechanical Engineering
Class of 2022

...

Zachary Wong

Mechanical Engineering
Class of 2022

...